Batı Mh. 23 Nisan Cad. No:37/204 Pendik/İST.
+90 216 491 87 98
+90 542 730 17 34

Hakkımızda

Balkan Ülkelerine Taşımacılık

Balkanika Hakkında

Balkanika Nakliyat on beş yıldan beri nakliyat hizmeti sunar ve profesyonel kişiler tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana hızla büyümüş ve yurtiçi yurtdışı acenta ağı kurarak firmayı büyütmüş ve genişlemiştir. Bizi tercih eden sevgili müşterilerimize verdiğimiz hizmetler arasında;

  • Proje taşımacılığı
  • Gabari dışı yük taşımacılığı
  • Uluslararası yük taşıma organizatörlüğü yer almaktadır.

Balkanika nakliyat işini aşkla yapan uzman ekibi, yüksek teknolojisi, taşımacılıkta sunduğu hizmetlerle istikrarlı bir şekilde büyümüş ve büyümeye devam etmektedir. Tüm araçlarımız hassas yük taşımaya elverişli olup en yeni teknolojilerle donatılmıştır. En büyük amaçlarımızdan biri müşterilerimizi istediği hizmetten daha fazlasını sunup işimiz konusunda bize güvenmesini sağlamaktır.

Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak %100 müşteri memnuniyeti garantili çalışmaktan dolayı gururluyuz. Nakliye konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler için bize güvenebilirsiniz. Önce güven ardından da kalite en önem verdiğimiz unsurlardır. Uluslararası nakliyat firması olarak Makedonya, Sırbistan, Slovenya, Hırvatistan, Kosova, Karadağ ve Bosna Hersek gibi Balkan ülkelerine hizmet vermekteyiz.

Uluslararası nakliye söz konusu olduğu firmanın önemini çok iyi biliyor ve bu nedenle ilk deneyimi yaşamanız için sizi davet ediyoruz. Firmamızla bir kez alışveriş yapan sevgili müşterilerimiz diğer nakliye ihtiyaçları için daima bizi tercih ediyor. Hizmetimizi gerçekleştirirken sizi bilgilendiriyor ve sizi endişede bırakmıyoruz. Her işte olduğu gibi uluslararası nakliyat işinde de bilgi birikimi ve deneyime sahip olmanın verdiği avantajı biliyor ve sizlere bu avantajlar ile kaliteli hizmet sunuyoruz.

Türkiye’nin en başarılı Balkan Nakliyat firmalarından biri olarak çok gururluyuz. Aradığınız hizmetlerin fazlasını bulmak için her zaman firmamıza bekleriz. Yeterli ekip ve ekipmana sahip olduğumuz için bizimle alışveriş yaptıktan sonra sizlere kalan tek şey huzurla günlerinize devam etmek olacaktır. Bizler de işimizi yerine getirmek için hazırlanacak ve yola çıkacağız. Hem ekonomik hem işinin ehli hem de her konuda titiz çalışan bir nakliyat firması arıyorsanız, işte buradayız! Ne kadar iyi olursak olalım asla titiz çalışmalarımızdan ve kadro olarak birbirimizle olan iletişimden ve her zaman daha nasıl iyi çalışabilir ve hizmet kalitemizi arttırabiliriz amaçlarımızdan vazgeçmeyeceğiz.

Balkanika Lojistik

Balkan ülkeleri Lojistik hizmetiniGüvenle Alın

0
Tecrübe/Yıl
0
Tamamlanan sevkiyat
0
Dünyada En az
0
Milyonlarca Kilometre
Balkanika Müşterileri

Müşteri Yorumları

Bu şirketin hizmetinden çok memnunum. Müşterilerinin ihtiyaçları, hedefleri ve tercihleriyle gerçekten ilgilenen bir danışmanla çalışmak çok güzel.

Nihat Biçer

Nihat Biçer

Müşteri

Geçtiğimiz yıllarda şirketimiz için yaptığınız çalışmalar için ne kadar minnettar olduğumu ifade etmek istiyorum. Şirketinizin hizmetlerinden kesinlikle memnunum.

Behice Elif Karatas

Behice Elif Karatas

Müşteri

Bu şirkette, yalnızca kaliteli ve zamanında hizmet verme sözlerinin arkasında duran sertifikalı ve deneyimli çalışanları bir araya getirdiler.

Murat Ateş

Murat Ateş

Customer