Doğu Avrupa ülkelerinden biri olan Sırbistan’a Balkanika Nakliyat olarak uzun yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Bu sektörde deneyimin ve güvenilirliğin ne demek olduğunu bilen sevgili müşterilerimiz bizi neden tercih ettiklerini çok iyi biliyorlar. Nakliyat sektöründe uzun yıllardır varız ve bunun nedenleri;

  • Daima şeffaflıktan yana olmamız
  • Güvenilir bir firma olmamız.
  • İşimizin her aşamasına önem vermemiz.
  • Yenilikçi olduğumuz için teknolojinin son ürün ve hizmetleri daima bizde yer alır.
  • Sırbistan Türkiye Nakliyat firmaları
  • Kazanca önem vermiyor %100 müşteri memnuniyeti garantili çalışıyoruz.
  • Kadro olarak daima iletişim içerisindeyiz.
  • Kalitemizin yanı sıra ekonomik olarak hizmet veriyoruz.

Sırbistan karayolu yük taşımacılığında en kaliteli firmalardan biriyiz. Balkanika Nakliyat Sırbistan’a yük taşıma sırasında herhangi bir sorun oluşmaması için en başından önlemler alıyor ve riski minimum seviyesinden aza indirgiyoruz. Kaliteli ve başarılı çalışmalarımızın sonucu olarak da daima büyüyor ve yılların eskitemeyip yenilikçi kalan bir firma olarak yolumuza devam ediyoruz. Türkiye’den Sırbistan’ın neresine isterseniz isteyin biz gideriz. Belgelerimizi hazırlar, özenli bir şekilde nakliyemizi yerleştirip düzenler ve yola çıkarız. Tam donanımlı araçlarımızla hiçbir şeyden korkmadan ve endişe duymadan sadece önümüze bakar ekolojik dengeye zarar vermeden sevgili müşterilerimizin diledikleri adrese ulaşırız.

Bizimle iletişime geçebilmeniz için telefon numaralarımız mevcuttur. Türkiye Sırbistan nakliyat ücretsiz fiyat teklifi için ana sayfadan istenilen bilgileri doldurup size ulaşmamızı talep edebilirsiniz. Taşıma maliyetleri Pazar durumuna göre değişiklik gösterebilir. Taşınacak yük miktarı ve gideceğimiz yer bu konuda önem taşır.

Sırbistan Türkiye Nakliyat firmaları

Türkiye Sırbistan arası 1600 km’dir. Bizi tercih edip anlaşmamızı yaptıktan sonra yolları ardımıza bırakıp kilometreleri hızlı bir şekilde yok ederken sizlere bilgi veriyor ve endişede kalmamanızı sağlıyoruz. Sırbistan Türkiye nakliyat firmaları çok fazla olabilir. Sizin önem vermeniz gereken hususlar arasında profesyonel ekibe sahip bir firma tercih etmek, güvenilir olması ve bunların yanında da uygun fiyatlı hizmet vermesidir. Bizler kolay ödeme seçenekleri sunarak yüklerinizi sadece Sırbistan:’a götürmüyoruz ağır bir bütçe yükünden de kurtarmış oluyoruz. Günlerine huzurla devam etmek isteyen sevgili müşterilerimiz bize güvenebileceklerini biliyorlar.

Yaklaşık olarak yedi milyon nüfusa sahip olan Sırbistan’ın her yerine gidiyor nereye isterseniz biz oraya ulaşabiliyoruz. Ulaşım yerlerimizden birkaçı başkenti olan Belgrad, Niş ve Yeni pazardır. Siz isteyin biz gidelim! Balkan ülkelerine nakliyat hizmeti ihtiyacınız varsa Balkanika lojistik tamda aradığınız firma olabilir. Hemen iletişime geçerek güler yüzlü ve eğitimli kadromuz ile güvenli nakliyat hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz.