Batı Mh. 23 Nisan Cad. No:37/204 Pendik/İST.
+90 216 491 87 98
+90 542 730 17 34

Hizmetlerimiz

Nakliye demek insanları birbirine bağlamak ve ihtiyaç duyduğumuz ya da önemsediğimiz eşyaları taşımak demektir bizler on beş yıldır sizlere yaşam standartlarınızı yükseltmenize olanak tanıyor ve daima kaliteli hizmet sunuyoruz. En büyük amaçlarımızdan biri kalitemizi her geçen gün daha da büyütmek ve daha çok kişiye ulaşmaktır. Daima özen ve güler yüz ile çalışıp bu konuda ne kadar uzman olduğumuzu sizlere kanıtlamaktır.

Müşterilerimize sunduğumuz hızlı hizmetimizin yanı sıra güvenli, ekonomik ve yenilikçi bir firma olmaktan asla vazgeçmemektir. Hedeflere tam zamanında ve güvenli bir şekilde ulaşmak, istenilen hizmetleri yerine getirmek, müşteri memnuniyeti kazanmak ve dilediğimiz hedeflere ulaşmaktır.

Proje Taşımacılğı

İhtiyacınıza özel çözümlerle kapsamlı hizmet & tam zamanında teslimat

Gabari Yük Taşımacılğı

Gabari yük taşımacılığı hizmetinde tam kapsamlı araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Nakliyat Danışmanlığı

Alanında uzman ekibimiz ile nakliyat danışmanlığında öncü firmayız.

Balkan Ülkeler Lojistik

Sırbistan, Slovenya, Kosava, Karadağ, ve tüm balkan ülkelerine lojistik hizmeti.

İşimizin her konusunda araştıran, gelişen, sürekli yeni teknolojileri deneyen, daima aktif ve etkin, hızlı, güvenilir ve yenilikçi hizmet politikamız ile ilerleyip farkımızı ve kalitemizi belli ederek nakliyat sektörüne imzamızı atmaktır.

Balkanika Lojistik

Balkan Ülkelerine Nakliyat

Bosna Hersek, Makedonya, Sırbistan, Doğu Avrupa ve Bir çok ülkeye Güçlü Güvenilir Nakliye ve Danışmanlık hizmeti

Yaptığımız işin hizmet sektörüne girdiğini asla unutmadan ilerlemek, çalışmalarımızı en üst düzeyde yapmak, ekip ruhunu asla kaybetmemek ve motivasyonumuzu yüksek tutmak istiyoruz. Çalışanlarımızın işini aşkla yapmasını izlemek, onları her konuda bilinçlendirmek ve hata yapmalarına izin vermemek için sürekli denetlemektir misyonumuz. Yenilikten vazgeçmeyip kalıplaşmaktan daima uzak bir iş anlayışı ile ilerlemektir.

Biz her zaman nakliye konusunda ileriye gideriz

Doğru fiyata kalite ve performans

İletişim